| Profil |
| Username |
•°●●๋•°BeBiLaSH•°●●๋•° |
| E-mail |
Ascuns |
| Titlu |
Trandafirul Roshu |
| Nume complet |
Coryna |
| Pagina pe net |
Link |
| ICQ |
|
| MSN Messenger |
|
| AOL IM |
|
| Yahoo! Messenger |
coryana11 |
| Oras |
Piatra N3amtZ |
| Avatar |
 |
| Semnatura |
Iarna Filip Corina Ana
Vine iarna,cu ea zapada dalba Vine iarna,ca focul rosu Ea vine cu o plapuma acuma Ca sa cante cocosu.
Copii ies cu sania Cu patinile si saniile Vezi tarani cum ies cu saniile trase de cai Shi copii pe gheata alunecoasa a balti
Dar distactia inceteaza, seara vine Shi copii obositzi merg acasa Se pun ushot in pat Shi se gandesc la cea mai frumoasa zii.
|
|
| Postari |
|
| Ultimul post |
29-11-2009 09:42:02 |
| Inregistrat |
30-07-2009 |