♥˙·•♥Romania Anime♥●·˙♥
O primăvară ca-n poveşti!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
♥˙·•♥Romania Anime♥●·˙♥ | Inregistrare | Login
POZE ♥˙·•♥ROMANIA ANIME♥●·˙♥
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: stephy_22
 | Femeie 25 ani Prahova cauta Barbat 25 - 53 ani |
|
Methy
.~[Admina]~.
 Din: Piatra Neamt
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5256
|
|
Extraterestrii exista si traiesc printre noi, deghizati in oameni – asa cred aproximativ 20% dintre locuitorii Terrei, arata un sondaj realizat de firma de cercetari de piata Ipsos.
Sondajul, realizat pe 23.000 adulti din 22 de tari, a aratat ca, in India si China, 40% dintre oameni cred in existenta "alienilor" pe Pamant; in schimb, in Belgia, Suedia si Norvegia, mult mai putine persoane (8% din populatie) nutresc astfel de convingeri.
In medie, proportia celor care cred in prezenta extraterestrilor printre oameni este de cca. 20%.
22% dintre barbati si 17% dintre femei cred ca asa stau lucrurile. Cei care cred in ipoteza "extraterestrii sunt printre noi" provin din toate categoriile sociale si majoritatea au sub 35 de ani.
Sursa: The Independent
Mie mi se par aberatii, insa aceasta cifra de 20% e ingrijoratoare...
_______________________________________
 >> My blog xD <<
|
|
| pus acum 16 ani |
|